Про компанію

Аудиторська фірма "БЛИСКОР ГАРАНТ" була зареєстрована у 1993 році. За більш ніж 29-річний період роботи було реалізовано безліч проектів, у рамках яких було надано весь спектр аудиторських послуг.

Історія компанії – це історія кожної людини, яка у ній працює. Співробітники АФ "БЛИСКОР ГАРАНТ" мають сертифікати аудитора серії А, САР, свідоцтва судового експерта з правом проведення економічних експертиз, які видаються Міністерством юстиції України.

На сьогоднішній день у штаті аудиторської фірми "БЛИСКОР ГАРАНТ" працює 13 осіб.
Прагнення забезпечення клієнтів високопрофесійним аудиторським сервісом та загальні погляди на перспективи діяльності заклали основу для плідної співпраці та якісно нового рівня розвитку.

Діяльність аудиторської фірми "БЛИСКОР ГАРАНТ" спрямована на постійне вдосконалення пакету своїх послуг для того, щоб обслуговувати своїх клієнтів комплексно та надати їм максимально ефективні та якісні рішення.

Основними принципами роботи компанії з клієнтами є орієнтація на результат, побудова довгострокових відносин та високі стандарти якості послуг.

Результатом такого підходу до роботи є довгострокові успішні відносини з низкою підприємств та організацій України.

Аудиторська компанія "БЛИСКОР ГАРАНТ" не зупиняється на досягнутому. У планах на майбутнє – стрімкий розвиток, членство у світовій аудиторській та бухгалтерській мережі, залучення висококваліфікованого персоналу, розширення клієнтської бази та відкриття нових напрямків роботи.