Инициативный аудит

Ініціативний (зовнішній) аудит передбачає перевірку відповідності бухгалтерського, податкового обліку та фінансової (бухгалтерської) звітності організації до законодавства України. Проводиться як у вирішенні адміністрації чи засновників підприємства, і партнерами підприємства з бізнесу (наприклад, банками, потенційними інвесторами тощо.).

Хотілося б звернути Вашу увагу, що проведення ініціативного аудиту здійснюється у будь-який час і за будь-який обраний період роботи фірми, як за минулі роки роботи, так і за певний період.

Кому і коли корисний «Ініціативний аудит»?

  • власникам підприємства для перевірки ефективності діяльності бухгалтерських служб;
  • перед податковою перевіркою;

  • ініціативний аудит може бути корисним, коли в компанії відбувається зміна власників, керівництва, головного бухгалтера;

  • банки після ухвалення рішення про видачу кредиту можуть запросити підтвердження достовірності бухгалтерської звітності.

Мета ініціативного аудиту - мінімізація фінансових та господарських, облікових та податкових ризиків власника, а також усунення порушень, щоб уникнути штрафних санкцій, шляхом виявлення порушень у бухгалтерському обліку, оподаткуванні, документообігу.

Ініціативний аудит від Аудиторської фірми «БЛИСКОР ГАРАНТ» є індивідуальним для кожного клієнта, а при виявленні помилок під час перевірки підприємство обов'язково отримує рекомендації щодо їх усунення.